סדנאות

סדנאות, קורס וחוגי השקפה

כדי לראות את כל חלקי התמונה אנו נדרשים התבונן מזוויות שונות, נקודות מבט חדשות לנו.

אני מזמינה אתכם להשתתף ולחוות את סדנאות וקורס השקפה המרתקים.

 

סדנאות קונספט (סדנה בודדת או סדרה של 3-5 מפגשים)

קורס צילום ופוטותרפיה (10מפגשים)

חוג שנתי (דו שבועי)

קורס השקפה

המצלמה היא כלי נוסף להתבוננות והשקפה. באמצעותה מתאפשר מרחב השראה וביטוי אינסופי. קורס השקפה הוא קורס צילום בן 10 מפגשים מרתקים המקנים ידע בחוקי הצילום, תרגול צילום מתוך התבוננות פנימית ומרחבית, ביקורת עבודות לשיפור יכולות הצילום. הצטרפו לקורס השקפה ייחודי המשלב צילום, השראה ואמירה אישית.

סדנת יום הולדת

סדנת צילום חגיגית ומיוחדת המוקדשת ליום הולדת, בסדנה נלמד את חוקי הצילום הבסיסיים, וניצור מעגל ברכות באמצעות קלפי BE ותצלומים של המשתתפים.

תופסת מקום

סדנת תופסת מקום, היא סדנת צילום ששמה פוקוס על המרחבים בחייך: פיזי, רגשי ומנטלי. סדנה מיוחדת לנשים / לנערות המשלבת את תמונות חייך עם קלפי השקפה וקלפי BE.

השקפה פוטוגנית

סדנת השקפה וצילום נשית במיוחד – בה תלמדי להיכנס לתוך המסגרת, להראות פוטוגנית, יפה ונינוחה כשאת מצטלמת. זוהי סדנה מרגשת במיוחד, בה שזור הסיפור האישי שלי המהווה השקפה להשראה חדשה.

השקפת קונספט

איזה כיף שיש סדנאות כאלה. סדנה המותאמת לקבוצות ולארגונים לפי נושא שאתם בוחרים – קונספט בעל משמעות אשר יוסיף ערך מוסף לקבוצה.

השקפה לצמיחה עסקית

סדנה לבעלי עסקים המפתחת חשיבה יצירתית מנקודות מבט חדשות. הסדנה מתקיימת כקבוצת עבודה ומאפשרת לך ליצור אסטרטגיה ופתרונות שיווקיים לעסק, תוך דיוק הערכים המובילים והממקדים את קהל היעד. זוהי הזדמנות להכיר בעלי עסק בקבוצת עבודה קטנה ואיכותית המשמשים השקפה ותגובה מידית למסרים שלך.

השקפה – צילום ופוטותרפיה

 

תמונה טובה היא לא רק קומפוזיציה, היא גם רגש וסיפור

 

דרך צילום אנו יכולים ליצור השקפה חדשה על חיינו. בכוחן של תמונות לחבר אותנו לתודעה, ליצור מחשבות, זיכרונות, חוויות וסיפורים.

כל אלו מובילים לביטוי אישי של הרגשות  שלנו ובכך הצילום הופך לכלי של התבוננות פנימית.

הצילום יוצר תקשורת לא מילולית באמצעות דימויים, צבעים, מרקמים, מסגרות, אור, צל וקומפוזיציה.

קורס השקפה משלב את לימוד יסודות הצילום בדגש על ביטוי אישי עם תחום המודעות וההתפתחות האישית. בקורס לומדים לעצור, להתבונן ולהנכיח את הרגש, לתת לו ביטוי ממקום פנימי, מהחלקים המודעים והלא מודעים של האדם.

תצלומים מאפשרים לנו להתבונן, להעמיק ולפרש מחדש את הסיפור הנגלה מתוכם. כך, בהשקפה חדשה אנו מקבלים זוויות ראיה נוספות, תובנות, צמיחה ושחרור. ההסתכלות הפנימית המחודשת מאפשרת בניית נרטיב חלופי.

מדובר על תהליך תלת מימדי – פנימה – החוצה – פנימה.

מה שמיוחד בפוטותרפיה הוא העבודה בשלושה מישורים: כצלמים, כמצולמים וכמתבוננים בתמונות. האפשרויות להבעה הם רבות ויצירתיות. אפשר לעבוד עם תוצרים קיימים – תצלומים מהאלבום המשפחתי, או תמונות ממגזינים ומרחבי הרשת, ואפשר ליצור אותם – בדרך קלה ומהירה באמצעות הטלפון הנייד.

ערכן של תמונות משתבח עם השנים. הצילום משמר רגע שחלף ומזמין אותנו לשוב ולהתבונן באותו הרגע, בכל הפרטים שנכנסו לפריים ובאלו שלא.

ההתבוננות והפרשנויות שאנחנו מסגלים לעצמנו דרך תמונות מייצר תרפיה ומאפשר תובנות חדשות.

ביטוי אישי

פיתוח שפת צילום אישית מספרת את הסיפור לפי ראות עיננו. תוך התבוננות על הסיפור נוכל לתת ביטוי לרגשות, לאתגרים, לזיכרונות, לחוויות וכד'.

זווית צילומית

המצלמה מספקת לנו הצצה אל הלא מודע. כשאנחנו מתעדים נושאים שונים, בוחרים בתאורה, צבעים, רקע או מצלמים ומתבוננים מזווית לא שגרתית, אנחנו מגלים דברים חדשים. זוהי דרך המשקפת עבורנו הבנה עוקפת חשיבה על המתרחש בנפשנו, על מנת שנגיע לבהירות בנושא המדובר.

עניין של השקפה

בכל תמונה טמונים סיפורים שונים, הכל תלוי בזווית נקודת המבט שלנו, מהמקום ומהחוויה שבו אנחנו נמצאים היום או בחזרה לעבר.

 

לפרטים נוספים על סדנאות, קורס וחוגי השקפה – התקשרו – 050.2922445


מנחי קבוצות המעוניינים ליצור סדנה ייחודית באמצעות קלפי השקפה

מוזמנים ליצור קשר: 050.2922445 


Print Friendly, PDF & Email
Call Now Buttonלפרטים נוספים