השקפה חדשה

השקפה חדשה

כל התשובות אצלנו

מכירים את זה, את הרעשים והקולות? את השדונים הקטנים? את התסריטים? כן, אלו שיוצרים בתוכנו פחד ואת הדיאלוג הבלתי פוסק. אל לנו להשתיק את הקולות האלו. אלא, עלינו לתת להם מקום, על מנת שיוכלו לגלות ולחשוף בפנינו את האמת הפנימית. כן, גם קונפליקט פנימי או אי שקט מצביעים על תהליך. משהו קורה. החלטה שנמצאת בהתהוות. עלינו לגלות את האמת ולהיענות לקריאה. לקחת אחריות על החיים שלנו ולאפשר לדברים לקרות. לעתים נזדקק לאומץ או לדחיפה קטנה, כזאת שבאה מתוך אמונה, ידע ובטחון.

אז איך נדע מה נכון לנו?

נשאל שאלות. כששואלים שאלות חלון הסקרנות נפתח.

היכולת לשאול שאלות בצורה נכונה אפשרה לגאונים הגדולים ולאנשי הרוח להגיע לתשובות חדשות וליצירתיות ששינו את פני האנושות. אלברט אינשטיין אמר: "מה שחשוב הוא תמיד להטיל ספק". הוא האמין בכוח של השאלות, הן אפשרו לו לפתור בעיות דרך צורת חשיבה אחרת. גם סוקרטס, אבי הפילוסופיה המערבית (המכונה גם ה"חכם באדם"), ראה את עצמו כמי שאינו יודע כלום. בעקבות כך, יצא למסע של שאלות בכדי למצוא אמת אובייקטיבית ואושר מוחלט.

רובנו מחפשים עזרה או הכוונה חיצונית, אך למעשה קיימת בידינו האפשרות לקבל תובנות בכוחות עצמנו ומתוך עצמנו, אם רק נענה תשובות בהירות, אמתיות ומדויקות. והרי אף אחד לא באמת יכול להשיב על השאלות שיש לנו במקומנו.

קלפי השקפה הם דרך נפלאה המובילה את המתבונן לגילוי התשובות שנמצאות בתוכו. כאמור, רק הוא יודע לענות על השאלות. כמנחים יש לנו תפקיד להוביל אותו לדיוק התשובה. לצורך זה נשתמש במילות הכוח של קלפי נקודות מבט וקלפי משפטי ההשלמה אשר יובילו לפעולה חיובית ויסירו מחסומים והתנגדויות.

Print Friendly, PDF & Email


Call Now Buttonלרכישת הקלפים